درباره ما

امروزه اصلی ترین و شاید مهمترین انگیزه متقاضیان برای طراحی سایت و اپلیکیشن، اطلاع رسانی پیرامون شخص، سازمان یا شرکت مربوطه می باشد در این اطلاع رسانی به معنای معرفی پیشینه و سوابق ، اهداف و چشم اندازها , معرفی و فروش محصولات یا خدمات و … در بستر اینترنت است. خدمات طراحی وب سایت و اپلیکیشن جوبی کد، با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت صورت می پذیرد.در دنیای حرفه ای طراحی وب سایت و اپلیکیشن یک علم محسوب شده و روز به روز در حال تکمیل و خلق ایده های جدید در پیاده سازی می باشد.

مشتری ها
140
+
پروژه ها
290
+
مشاوره
جوبی کد با تکیه بر تجربیات چندین ساله‌ی متخصصین و مهندسان نرم‌افزار و طراحی سایت خود، آمادگی دارد، کسب و کار شما و نیازمندی‌های شما را برای طراحی سایت تحلیل و بهترین و کارآمدترین روش‌ها و مسیرها را در اختیار شما قرار دهد. برای مشاوره و اجرا در کنار شما خواهیم بود. با ما تماس بگیرید.
مدیریت پروژه
طراحی سایت و ااپلیکیشن فریاد می زند که صرفا منحصر به فرد است تا به طور محکم در قلمرو تجربی فرود کند. این شبکه نمونه کارها سنتی طول می کشد و آن را به سه بعد گسترش می دهد، ایجاد یک قاب چرخشی از گرافیک طراحی سایت و اپلیکیشن پروژه در اطراف نام استودیو که به عنوان تنها عنصر سایت دو برابر است. روی یکی از این تصاویر چرخشی کلیک کنید و به صفحه جزئیات پروژه منتقل می شوید که چرخ فلک صفحه طراحی سایت را چرخانده و تصاویر را به صورت عمودی حرکت می دهد و با حرکت دادن آنها به سمت شما می خیزد. این هنرمندانه است، اگر طراحی سایت و اپلیکیشن تا حدی ناکارآمد و حافظه فشرده باشد. ما از این نمونه کارهای تجربی و هنری از طراحان طراحی سایت و استودیوها دیدن می کنیم. این آزمایش سپس یک روش منحصر به فرد برای محتوی محتوای طراحی سایت می شود و مشتریان بالقوه را روشن می کند که این استودیو به دنبال ارائه کار طراحی نوآورانه است نمونه کارها طرح بندی انتقال قهرمانان به صورت کامل در مسیر حرکت به پروژه کارت پروژه طراحی سایت و اپلیکیشن می باشد.
استراتژی
طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن جزو گروه طراحی‌هایی است که ارائه‌‌ای چند وجهی از سازمان نشان می‌دهد. در برخی موارد تمامی گونه‌های Promote می‌تواند در آن پدیدار شود. در وب‌سایت پایه‌ی اختیاردهی مخاطبان بر اساس زمان‌بندی و یا انتخاب هر بخش از سایت امکان بیشتری را در خصوص ماندن بیشتر در کنار مخاطب می‌دهد و این یکی از بزرگترین مزایای این رسانه می‌باشد.

کار ما چگونه است

مدیریت سازمانی
مدیریت پروژه ها و گروه های نرم افزاری توسط متخصصی با چندین سال تجربه.
تمرکز انرژی و منابع
مشغول بودن هر شغل سازمان با تمرکز بر روی یک پروژه جهت افزایش کارایی و تسریع در روند عملکرد
توسعه عناصر بحرانی
هرجا نیاز به توسعه داشت، نیروی آن بخش اضافه خواهد شد و یا از لحاظ انرری و منابع تامین خواهد شد.
باز کردن چت
سلام 👋
جهت مکالمه و دریافت مشاوره رایگان بر روی بازکردن چت کلیک نمایید
Powered by